Deelnemende scholen

Om het jou gemakkelijk te maken zijn de deelnemende scholen verspreid over de hele regio Achterhoek en Liemers. Je kunt kiezen voor een school bij jou ‘om de hoek’ of voor een school met een onderwijsconcept waar je benieuwd naar bent (bijvoorbeeld daltononderwijs). 

Wordt de interactieve kaart niet vertoond? Klik dan hier

Onder de interactieve kaart vind je alle scholen in een lijst met een mogelijkheid om je aan te melden. De scholen zijn gesorteerd alfabetische volgorde van vestigingsplaats. 

Naam school Adres Postcode & Plaats
't Möllenveld Haartseweg 12a 7121 KZ Aalten
Basisschool St. Jozef Dijkstraat 6 7121 ET Aalten
IKC UnieK Vondelstraat 11a 7121 VB Aalten
IKC de Triangel Dalweg 18 7022 BC Aalten
OBS De Slinger Wehmerstraat 21 7121 DP Aalten
Julianaschool Almen Dorpsstraat 32 7123 CV Almen
Kindcentrum De Trompetter Prinses Margrietlaan 8 6986 AT Angerlo
De Barchschole Beukenlaan 24 7244 BB Barchem
Dalton IKC Sint Joris Hoflaan 4 7271 BR Borculo
t Bastion Pater Jan de Vriesstraat 17 7126 BL Bredevoort
De Ontdekking Meengatstraat 23 6971 VD Brummen
St. Pancratius Oude Eerbeekseweg 5 6971 BL Brummen
St. Martinus Deventerweg 18 7382 AB Bussloo
Basisschool de Windroos Broederenstraat 16 7411 LB Deventer
IKC Adwaita Jacob van Deventerstraat 10 7412 EV Deventer
Basisschool De Ontdekking Polstraat 62 6942 VM Didam
IKC De Toorts Marsweg 5 6942 BG Didam
IKC de Expeditie Reinskam 2 6942 RZ Didam
't Prisma, locatie de Huet Wolborgenmate 6 7006 DG Doetinchem
CBS de Haven Ds. van Dijkweg 49 7001 CT Doetinchem
IKC de Zonneboom Zonneplein 4 7004 EL Doetinchem
IKC het Noorderlicht Bezelhorstweg 117 7002 CC Doetinchem
OBS De Huet Wolborgenmate 2 7006 DG Doetinchem
OBS Hogenkamp Lohmanlaan 25 7003 DJ Doetinchem
ODBS Mozaïek Willy Brandplein 2 7007 LA Doetinchem
SBO SAM Boddens Hosangstraat 98 7002 JA Doetinchem
SBO SAM van Limburg Stirumlaan 5 7003 BG Doetinchem
SO Mariëndael Oude Rozengaardseweg 144 7009 ND Doetinchem
IKC Kameleon Mondriaanstraat 15 6921 MJ Duiven
IKC Het Simmelink Ketterinksteeg 2b 7152 BG Eibergen
OBS Menno ter Braak Koningin Wilhelminastraat 44 7151 CP Eibergen
Basisschool de Klimpaal Sint Lidwinastraat 1 7075 AK Etten
Gaanderwijs Pelgrimstraat 59c 7011 BJ Gaanderen
Basisschool 't Carillon Wheme 30 7141 BV Groenlo
De Hoeksteen Bisschop Philip Roveniusstraat 8 7141 KS Groenlo
Ni-je Veste Buitenschans 7 7141 EK Groenlo
St. Ludgerus Meddoseweg 21 7142 HA Groenlo
St. Willibrordus Admiraal Helfrichplein 2 7141 VN Groenlo
Beatrixschool Hulstweg 8 7217 SZ Harfsen
Canisius Kerkstraat 44 7135 JM Harreveld
Jenaplanschool Pierson Rozenstraat 14a 7255 XT Hengelo
Sprankel Carvium 1 6914 AP Herwen
Prins Willem Alexanderschool Verwoldseweg 18 7245 AH Laren
Basisschool De Leeuw 't Hof 2 7131 DR Lichtenvoorde
Basisschool Frans ten Bosch De Rode van Heeckerenstraat 26 7131 ER Lichtenvoorde
IEKC Het Gele Park Varsseveldseweg 47 7131 BH Lichtenvoorde
St. Jorisschool Waterhoen 1 7132 DK Lichtenvoorde
Basisschool Antonius Lievelde Vicariestraat 2 7137 MN Lievelde
Daltonschool de Rank Curieplein 21 7025 GC Lochem
CBS Wonderwijs Beatrixlaan 27 7261 XW Ruurlo
Daltonschool Willibrordus Nieuwe Weg 11 7261 NL Ruurlo
OBS Kerst Zwart Schoolstraat 11 7261 GH Ruurlo
Bontebrug Bontebrug 52 7064LM Silvolde
De Pannevogel Prins Bernhardlaan 5a 7221 BA Steenderen
Basisschool Martinus Kerklaan 12 7391 AN Twello
Daltonschool De Kleine Wereld Jachtlustplein 30C 7391 BW Twello
Mariaschool Neptunus 8 7071 VG Ulft
OBS Woelwaters Middelgraaf 46 7071 WT Ulft
IKC De Meeander Hofskampstraat 25 7051 DM Varsseveld
IKC Groeituin Oranjestraat 72 7051 AK Varsseveld
De Hoge Voorde Het Hoge 36 7251 XX Vorden
Basisschool Antonius Vragender Winterswijkseweg 20 7134 NE Vragender
Daltonschool Weemewereld Koningshof 8 7672 GE Vriezenveen
Daltonschool i.o. de Morgenzon Landweer 2 7232 CT Warnsveld
Kindcentrum het Timpaan Kon. Wilhelminastraat 10 7031 AC Wehl
Montessori Kindcentrum Paepestraat 23 6931 CP Westervoort
OBS Widerode Marjoleinlaan 41 7641 EN Wierden
OBS de Kolibrie Hakkelerkampstraat 55 7101 VG Winterswijk
Basisschool St. Jozef Schoolstraat 1 7101 GB Winterswijk
CBS Emmaschool Vredenseweg 170 7113AE Winterswijk
Daltonschool Wilhelmina Burgemeester van Nispenstraat 36 7103WJ Winterswijk
Daltonschool de Vlier Vlierstraat 7 7101 TR Winterswijk
Julianaschool Corleseweg 4 7102 EV Winterswijk
't Kempken Beuksveld 6 7104 BD Winterswijk-Meddo
CDS De Meene Frans Halsstraat 25 7021 DL Zelhem
Het Kofschip Platanenlaan 1 6903 DK Zevenaar
IKC Carrousel Kardinaal de Jongstraat 2 6904 BE Zevenaar
IKC De Tamboerijn Paganinistraat 17 6904 EG Zevenaar
St. Jozefschool Dorpsstraat 66 7136 LN Zieuwent
John F. Kennedy Leeuweriklaan 21 7203 JD Zutphen
Walter Gillijnsschool Rietbergstraat 2 7201 GJ Zutphen