Deelnemende scholen

Om het jou gemakkelijk te maken zijn de deelnemende scholen verspreid over de hele regio Achterhoek en Liemers. Je kunt kiezen voor een school bij jou ‘om de hoek’ of voor een school met een onderwijsconcept waar je benieuwd naar bent (bijvoorbeeld daltononderwijs). Wordt de interactieve kaart niet vertoond? Klik dan hier

Naam school Adres Postcode & Plaats
OBS 't Montferland Plantsoensingel Noord 5a 7041 DH 's-Heerenberg
CBS 't Möllenveld Haartseweg 12a 7121KZ Aalten
CBS Barlo Markerinkdijk 2a 7122RK Aalten
CBS de Triangel Berkenhoefstraat 35 7122BC Aalten
Daltonschool 't Warmelinck Kruisdijk 17 7122JX Aalten
OBS De Slinger Wehmerstraat 21 7121DP Aalten
SBO nieuwHessen Hessenweg 4 7121MG Aalten
Kindcentrum De Trompetter Prinses Margrietlaan 8 6986AT Angerlo
t Bastion Pater Jan de Vriesstraat 17 7126BL Bredevoort
De Höve Keizerweg 2 7095AX De Heurne
IKC Expeditie Reinskamp 2 6942RZ Didam
IKC De Bosmark Europastraat 10 7091XC Dinxperlo
CBS De Haven ds van Dijkweg 49 7001CT Doetinchem
De Zonneboom Zonneplein 4 7004EL Doetinchem
OBS Mozaïek Willy Brandplein 2 7007LA Doetinchem
t Prisma Willy Brandtplein 4 7007LA Doetinchem
IKC Het Simmelink Ketterinksteeg 2b 7152BG Eibergen
Gaanderwijs Pelgrimstraat 59c 7011 BJ Gaanderen
De Hoeksteen Bisschop Philip Roveniusstraat 8 7141KS Groenlo
Ni-je Veste Buitenschans 7 7141EK Groenlo
St. Ludgerus Meddoseweg 21 7142HA Groenlo
St. Willibrordus Karel Doormanstraat 66 7141WH Groenlo
t Carillon Wheme 30 7141BV Groenlo
Jenaplanschool Pierson Rozenstraat 14a 7255XT Hengelo
Bernardusschool St. Bernardusstraat 2 7256 AP Keijenborg
BS Pastoor van Ars Oude Aaltenseweg 28 7131AS Lichtenvoorde
CBS De Klimop Schooldijk 21 7122LX Lintelo
Daltonbasisschool St. Jozef Wehlseweg 48 6941DM Loil
Daltonschool Willibrordus Nieuwe Weg 11 7261 NL Ruurlo
Kerszwartschool Schoolstraat 11 7261GH Ruurlo
Basisschool De Plakkenberg Pastoor Blumersplein 5 7064BK Silvolde
Bontebrug Bontebrug 52 7064LM Silvolde
CBS de Rank Russerweg 23 7227DC Toldijk
IKC De Meeander Hofskampstraat 25 7051DM Varsseveld
BS het Timpaan Kon. Wilhelminastraat 10 7031 AC Wehl
De Knienenbult Stompdijk 3 7054AT Westendorp
Montessori Kindcentrum Paepestraat 23 6931CP Westervoort
OBS de Kolibrie Hakkelerkampstraat 55 7101 VG Winterswijk
CBS De Bataaf Hortensialaan 18d 7101XB Winterswijk
CBS Emmaschool Vredenseweg 170 7113AE Winterswijk
Julianaschool Corleseweg 4 7102EV Winterswijk
KWS Burgemeester van Nispenstraat 36 7103WJ Winterswijk
SBO de Korenburg Morsestraat 21a 7101 JA Winterswijk
St. Jozefschool Schoolstraat 1 7101GB Winterswijk
CDS De Meene Frans Halsstraat 25 7021DL Zelhem
Sccsschl 3.0 Wolfersveenweg 3 7021HH Zelhem
Basisschool de Bem Bemlaan 5 6905VH Zevenaar
IKC De Tamboerijn Paganinistraat 17 6904EG Zevenaar
IKC de Wissel Westeinde 101 6904 AC Zevenaar
Walter Gillijnsschool Rietbergstraat 2 7201GJ Zutphen